Odmiennie

06.09.2010 :: 01:06 | kategoria: Ślub | Skomentuj (1)Tak, byli... Monika i Marcin, specjalnie aby zobaczyć zdjęcia inne niż zwykle hmm, a czym się im spodobało czy nie pewnie się wypowiedzą :)

Podziękowania dla Wojciecha Fyda, że mnie polecił na to wesele, a MiM nie trakotwali mnie jak fotografa w pracy, zrobili tak jak prosiłem, czyli: "Pamiętajcie mnie tutaj nie ma więc nic nie pozujemy i nie udajemy" :)

A co wyszło, zobaczcie sami.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z ICH ŚLUBU
O Bogu Granie przy św. Florianie - Parafia Ciężkowice

12.09.2010 :: 17:00 | kategoria: Koncerty | Skomentuj (0)"Znamy już szczegóły VII odsłony festiwalu, impreza odbędzie się 29.08.2010, start o godzinie 15:00 na ciężkowickim rynku. Na deskach festiwalowej sceny wystąpią m.in.:

- Porozumienie (gwiazda wieczoru)- Promyczki Dobra

- 50 Róż

- Fiat zawsze jestem na Tak

- Ocean Miłosierdzia

- Cantamus Tibi Domine

- Glosa

Zabawę poprowadzą tradycyjnie Wodzireje ledniccy, serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia ;)"
info: http://obogugranie.pl/


Zapraszam na krótką fotorelację z koncertu


Oświetlenia nie było... ISO 2000-3200 f/1.4-2.8 ;)Nietypowy Plener

17.09.2010 :: 01:56 | kategoria: Plener | Skomentuj (2)


Kilka tj.6

"Weźcie jakieś dwie łopaty albo kilof bo się mogą przydać takie rekwizyty oraz koparkę i auto ciężarowe, jak się da tam na plac koło PKP"

Taki właśnie wystarczył dzisiaj SMS do Ewy i Janusza aby przygotować sesje plenerową z ich ślubu, a tak naprawdę to sami zaproponowali, że mogą zorganizować np. koparkę bo to żaden problem gdyż maja dom w trakcie budowy, znajomości itd. (tutaj podziękowania dla Prezesa firmy "FIGO" Roberta Figasa za użyczony sprzęt oraz pomoc podczas trwania sesji) Jednym słowem, chcieli mieć zdjęcia inne niż wszyscy. A że ja nie boję się żadnych wyzwań to kolejny raz zaryzykowałem i sami zobaczcie co wyszło z pracy na wysokościach ;)Konie, warkot motocykla, błoto i zimno.

23.09.2010 :: 22:33 | kategoria: Plener | Skomentuj (1)Nareszcie się udało, bo pogoda dopisała:)

Mowa o wczorajszym plenerze Kasi i Marcina. Był to słoneczny (aż za bardzo), ostatni dzień lata spędzony w gronie zakochanych inaczej nie wyobrażałem sobie tego dnia(poważnie :P) I do tego piękne dziewczyny snujące się po ulicach Grybowa, dlatego też przez połowę pleneru ktoś sobie śpiewał : "Co ja zrobiłem że się ożeniłem(...)" ;)

Było zimno, jednak wakacje się skończyły...

ZapraszamPierwszy raz nie miałem problemu z wożeniem gratów (składanie i rozkładanie czasem dobija) Marcin użyczył mi firmówki T4 "Krok-Styl" a sam z żona Kasią jeździł na krosie :PŚlubne loty z Anetą i Łukaszem

25.09.2010 :: 01:30 | kategoria: Plener | Skomentuj (4)Tak jak zapowiedziałem podczas rozmowy na FB z Natalią z 18 września:

"heh, myślę że normalnością będą sesje ślubne na księżycu :P podróże do wnętrza ziemi i "słitaśne focie" z ufoludkami:P (...) Gdyby Wasz fotograf tego nie zrobił to ja się chętnie podejmę :P

PS. Kupuje samolot do zdjęć, świetny rekwizyt:P"

Nie trzeba było długo czekać:)

Słowa dotrzymałem, lecz na prywatny samolot jeszcze mnie nie stać ;)

Dalsza część pleneru (w innym stylu) za jakiś czas żebym nie zanudził ;)


Podziękowania dla Aero Club - Podhalanski (liczę na dalszą współpracę) oraz dla Wiktora, że pojechał tam pierwszy i jednocześnie zmobilizował mnie abym zrobił wreszcie inny plener :PWszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Michał Wojna. Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Fotolog Design: Htsz.PL